Сумка для ноутбука з безліччю відділень. Встановлюється на багажники Topeak серії MTX.
- Захищена жорсткої піною.
- Має ремінь через плече, ручку, світловідбиваючі елементи.
- Матеріал сумки стійкий до води і утворення плям.
- Чохол від дощу в комплекті.
- Сумка для ноутбука з безліччю відділень.
- Встановлюється на багажники Topeak серії MTX.
- Захищена жорсткої піною.
- Кріплення сумки дозволяє швидко її знімати / ставити на місце. Ємність: вмістить ноутбук з діагоналлю 17 "
- Матеріал: 600 Denier Polyester & EVA Foam
- Кріплення: сумісне з багажниками Topeak серії MTX
- Розмір: 44.5 х 35.5 х 14 см
- Вага: 1400 г
Особливості:
- Сумка для ноутбука з безліччю відділень. Встановлюється багажники Topeak серії MTX. Захищена твердою піною.
- Кріплення сумки дозволяє швидко її знімати/ставити на місце.
- Наплічний ремінь
- Ручка для перенесення
- Світловідбивна смуга 3М
- Матеріал сумки стійкий до води та утворення плям
- Чохол від дощу в комплекті
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Topeak |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип велосипедної сумки | Багажний рюкзак |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Стать | Унісекс |
| Довжина | 44.5 см |
| Висота | 14 см |
| Ширина | 35.5 см |
| Колір | Чорний |
| Особливості велосумки | Стійкість до забруднень, Непромокальність, Кріплення для мигалки, Швидкознімна кріплення, Дощовик в комплекті |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 500 ₴





