Педалі велосипедні Wellgo M195 Sil Срібло
- Вісь cr-mo
- Бренд Wellgo
- Тип Педалі
- Колір Сріблястий
- Матеріал Алюміній
- Тип підшипника Насипний
- Тип шипів Литі
- Тип педалі Платформи
- Призначення MTB, XC, CITY
- Розмір 100x100x26.2 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wellgo |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Педалі |
| Призначення | MTB |
| Вид педалі | Платформна |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Колір | Сірий |
| Особливості | Продаються парою, Знімні світловідбивачі, Широка платформа |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики педалі | |
| Педали | Платформні |
| Вісь | Хром-молібден |
| Підшипник | Насипний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 26.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴




