M-Wave Rough Ride Saddle L 11 літрів - це підсідельна сумка з водонепроникного матеріалу.
Вона кріпиться до Підсідельний штир і сідла.
M-Wave Rough Ride Saddle - це підсідельна сумка з водонепроникного матеріалу.
Вона кріпиться до підсідельного штиря і сідла.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | M-Wave |
| Тип велосипедної сумки | Підсідельна сумка |
| Об`єм | 11 л |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Довжина | 53 см |
| Висота | 15 см |
| Ширина | 13 см |
| Колір | Зелений |
| Особливості велосумки | Світловідбиваюча стрічка, Кріплення для мигалки, Стійкість до забруднень, Непромокальність |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 3 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴






