Сумка підсідельна CSC Minibag
особливості:
- Мінівелосумка з кріпленням під сідло
- Дві внутрішні кишені
- Світловідбивні смуги
- Дві застібки
- Один замок-блискавка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Comanche |
| Тип велосипедної сумки | Підсідельна сумка |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Довжина | 16 см |
| Висота | 9 см |
| Ширина | 8 см |
| Колір | Чорний |
| Особливості велосумки | Стійкість до забруднень, Непромокальність, Світловідбиваюча стрічка, Кріплення для мигалки, Швидкознімна кріплення |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 3 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520 ₴




