UNO AS-601 - винос керма для гірських, дорожніх велосипедів з посадковим місцем керма 31.8 мм
Базова модель виносу, яка підійде для встановлення на аматорські велосипеди.
Виготовлений з алюмінію і доступний в різних варіаціях довжини і кута нахилу. Кріплення керма на 4 болти в поєднанні з міцністю не залишають рівних у бюджетній лінійці виносів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UNO |
| Країна виробник | Тайвань |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Установчий діаметр | 28.6 |
| Кріплення | 4 болта |
| Довжина | 90 мм |
| Конструкція | Кований |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (Довідник "Номенклатура" (Загальні)) | Чорний |
| Модель (Довідник "Номенклатура" (Загальні)) | AS-601 |
| Кут (Винос) | 7° |
| Довжина (Винос) | 90мм |
| Ø штока вилки (Винос) | 1 1/8" |
| Ø керма (Винос) | 31.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 564 ₴







