style="font-size:14px">
Характеристики:
• Призначення: BMX;
• Розміри: 106 х 90 х 31.7 мм;
• Матеріал корпусу: пластик;
• Матеріал осі: Cr-Mo;
• Підшипники: кулькові насипні;
• Колір: чорний;
• Вага: 270 г/пара.
e="
font-size:14px">Педалі Wellgo B197Характеристики:
• Призначення: BMX;
• Розміри: 106 х 90 х 31.7 мм;
• Матеріал корпусу: пластик;
• Матеріал осі: Cr-Mo;
• Підшипники: кулькові насипні;
• Колір: чорний;
• Вага: 270 г/пара.
Тип підшипника: Насипний
Конструкція: Платформи для екстриму
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wellgo |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Педалі |
| Призначення | MTB |
| Вид педалі | Платформна |
| Матеріал | Пластик |
| Вага | 270 г |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Продаються парою, Широка платформа |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики педалі | |
| Педали | Платформні |
| Вісь | Хром-молібден |
| Підшипник | Насипний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 106 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 31.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴






