Педалі MTB оранжевого кольору, цельноковані алюмінієві анодований корпус,
- розміри 99 x 61 x 18 мм,
- алюміній,
- вісь Cr-Mo,
- ПРОМПІДШИПНИК,
- вага 228 г /пара.
Надлегкі педалі Wellgo з алюмінієвим цельнокованим анодованим корпусом, вага педалей всього 228 грам за пару, голчасті підшипники закритого типу надійно захищають педалі від бруду і вологи, підійдуть для велосипедів класу MTB і не тільки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wellgo |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Педалі |
| Призначення | MTB |
| Вид педалі | Платформна |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Вага | 228 г |
| Колір | Помаранчевий |
| Особливості | Продаються парою, Знімні світловідбивачі |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики педалі | |
| Педали | Платформні |
| Вісь | Хром-молібден |
| Підшипник | Картріджний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 99 мм |
| Ширина | 61 мм |
| Висота | 18 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 590 ₴




