


Велосипед Discovery Trek AM Vbr (2022) 29"- 21" Графітово-червоний
- В наявності 1 од.
- Код: OPS-DIS-29-098
7 600 ₴
6 460 ₴
+380501605670
- +380 (50) 160-56-70Магазин
- +380 (93) 031-23-40Магазин
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велосипед 29" Discovery TREK 2022
Діаметр коліс 29"
Розмір рами 21"
Кількість швидкостей 21
Колір Графітовий з червоним
Матеріал рами Сталь
Рама високоміцна сталь "High tensile steel"
Каретка Картридж, квадрат HENGLONG XR-A01-1
Вилка Пружинно-еластомірна, ход 40мм
Передній перемикач швидкостей SUNRUN FD-QD-35A
Задній перемикач швидкостей SUNRUN RD-HG-40A
Ручки перемикання (манетки) SUNRUN SL-KDSG, грипшифты
Касета FALCON 14-28 7-ск
Гальма ободные, v-brake Yinxing
Ободи Двостінний, алюмінієвий протиударний обід 14G 36H
Покришки Wanda 29x2,125
Кермо Ергономічний тип. Високоміцна сталь. Ширина 680мм
Ручки керма Резина
Сідло Комфортне, з м'яким наповнювачем, розмір: 269*145 мм
Педалі пластикові платформи з зачепами, на кульковому підшипнику.
Рік випуску 2022
Гарантія 10 років на раму, 18 місяців на обладнання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Discovery |
| Стать | Чоловіча |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Вікова група | З 12 років |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Розмір рами | 21" |
| Задні гальма | Обідний V-brake |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Ободний V-brake |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Чорний |
| Конструкція вилки | Пружинна |
| Хід вилки | 50 мм |
| Вага | 16 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Зріст велосипедиста | 185-195 |
| Рік випуску | 2022 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Перемикання швидкостей | Ручне, переднє перемикання швидкостей, заднє перемикання швидкостей |
| Ріст велосипедиста (см) | 190 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр коліс (Велосипеди) | 29" |
| Колір (Довідник "Номенклатура" (Загальні)) | Графітовий/Чорний/Червоний |
| Модель (Довідник "Номенклатура" (Загальні)) | Trek AM Vbr |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 460 ₴



