Фара велосипедная передняя Ravemen CR1000 USB 1000 Люмен
- В наличии 1 ед.
- Код: 6970232530399
2 600 ₴
2 392 ₴
- +380 (93) 031-23-40Магазин
- +380 (99) 292-47-41старший менеджер
Високоякісний сучасний ліхтар у витонченому алюмінієвому корпусі, який забезпечений герметичністю, що відповідає стандарту вологозахисту IPX6.
Літій-іонна вбудована батарея заряджається від USB та має індикацію статуса заряду батареї.
Характеристики:
Корпус виготовлений з алюмінію з анодованим покриттям / Кріплення виготовлене з міцного пластику
Джерело світла: 1 світлодіод CREE XM-L2 зі строком служби 50000 годин
Світловий потік: До 1000 Лм
Елемент живлення: Вбудований акумулятор Lithium-Ion (4000 mAh/3.6V)
Габарити: 104x29x32 мм (ДхШхВ)
Кріплення: Швидкозйомне гумове сумісне з трубами діаметром 25.4-35 мм
Вага: 140 грам
Світловий потік Час роботи
- Lowbeam High 1000 Лм До 2,0 годин
- Mid 600 Лм До 2,7 годин
- Low 350 Лм До 5,8 годин
- Еко-режим 100 Лм До 25 годин
- Швидке блимання 150 Лм До 45 годин
- Пульсація 500 Лм До 43,5 годин
- Emergency High 1000 Лм"
| Характеристики: | |
| Матеріали: | Корпус виготовлений з алюмінію з анодованим покриттям / Кріплення виготовлене з міцного пластику |
| Джерело світла: | 1 світлодіод CREE XM-L2 зі строком служби 50000 годин |
| Світловий потік: | До 900 Лм |
| Елемент живлення: | Вбудований акумулятор 21700 Lithium-Ion (4000 mAh/3.7V) |
| Габарити: | 104 x 29 x 33 мм (ДхШхВ) |
| Кріплення: | Швидкозйомне гумове сумісне з трубами діаметром 22.2-35 мм |
| Вага: | 140 грамів |
| Режими роботи | Світловий потік | Час роботи |
| Lowbeam | ||
| High | 1000 Лм | До 2:00 годин |
| Mid | 600 Лм | До 3:45 години |
| Low | 350 Лм | До 5:50 години |
| Еко-режим | 100 Лм | v |
| Швидке блимання | 100 Лм | До 25:00 годин |
| Пульсація | 500 Лм | До 43:30 годин |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип велосипедного фонаря | Фара+Мигалка |
| Крепление фонаря | На руль |
| Производитель | Ravemen |
| Особенности фонаря | Влагостойкий |
| Цвет | Черный |
| Режимы работы фонаря | Максимальный, Средний, Минимальный, Мигающий |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Состояние | Новое |
- Цена: 2 392 ₴









